מחירים נוחים   |   המלצות רבות   |   שירות ללא תחרות 

מחירים נוחים   |   המלצות רבות   |   שירות ללא תחרות 

איטום גגות

דריסקו

מלון דה דריסקו הממוקם בשכונת המושבה האמריקאית בתל אביב הוא סוג של מראה לעיר תל אביב כולה. מצד אחד מקום שהסגנון החיצוני שלו מזכיר את צורת הבנייה האירופאית הישנה ואת האזורים הישנים של העיר תל אביב, אך כאשר רואים אותו מבפנים אפשר להרגיש חוויה אירופאית חדשנית וסוערת של מלון 5 כוכבים באחת מערי התיירות האירופאיות.

כך גם העיר תל אביב כולה – מקום שמשלב בין חדש לישן, בין קידמה וחדשנות לאזורים עתיקים, והכול בשילוב של תיירות תוססת שמגיע לעיר מכל רחבי העולם. לא סתם זוכה העיר תל אביב לכינוי "עיר ללא הפסקה" – למרות שתל אביב היא לא בירת ישראל, היא בהחלט בירת הבילויים והתיירות, ובכל שעה שתגיעו תוכלו למצוא מה לעשות, ואין שעה בה לא תמצאו מקום לאכול או לבלות.

מלון דה דריסקו – מלון בוטיק בלב העיר תל אביב

דה דריסקו הוא מלון בוטיק ששופץ ועבר שימור על ידי חברת סיטיבוי המתמחה בפרויקטים מיוחדים בעיר תל אביב. המלון מציעה לאורחיו שהות ברמת חמש כוכבים, הכוללת ארוחות עשירות ומפנקות, ושהות בלתי נשכחת באחת הנקודות הטובות ביותר בתל אביב. במרחק הליכה של דקות תוכלו להגיע למתחם התחנה הפופולרי של תל אביב ולאתרי בילוי רבים נוספים, וכמובן אל חופי הים התיכון.

מראהו החיצוני של מלון דה דריסקו מרשים במיוחד – הוא נראה לקוח מאחת הסמטאות של בירות אירופה, בזכות פעולות שימור ועבודה יוצאת דופן שנעשתה בכדי לשמר את המבנה, ולדאוג לכך שהמלון יוכל לספק לאורחיו את השירותים ברמה הגבוהה ביותר מבלי לפגוע במראהו החיצוני של הבניין והמראה הכללי של השכונה והאזור.

החשיבות הרבה של שימור מבנים ומראה העיר

התקדמותה של הטכנולוגיה יחד עם מצוקת הדיור בערים הגדולות, מביאה לא מעט אנשים להגיע אל המסקנה שהפתרון היחיד הוא בנייה של גורדי שחקים אשר יכולים להכיל אלפי דירות, משרדים ועסקים. עם זאת, אחד הדברים החשובים עבור כל עיר ומדינה, הוא לדאוג לשמר גם את העבר, משהו שיוכל להזכיר לנו מהיכן באנו ומהם שורשי העבר מהם אנחנו חיים.

ישנן חברות המתעסקות עם פרויקטים מיוחדים בתחום הנדל"ן, אשר מחזיקות בידע הדרוש ובאנשי המקצוע שיודעים כיצד לבצע חידוש ושיפוץ של מבנים ישנים, כך שיוכלו להתאים לאורח החיים המודרני ואולי אפילו להכיל יותר אנשים, וכל זאת מבלי לפגוע בצורת המבנה הישנה, ולדאוג לכך שלמרות החידושים פני העיר עדיין יישארו להיות כמו בעבר.

דריסקו

פרגנו לנו בשיתוף :)

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp

תוכן עניינים

להצעת מחיר השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: